Razem przeciwko COVID – 19

W 2020 roku Włodawskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum” uczestniczyło w projekcie pozakonkursowym „Razem przeciwko COVID – 19” realizowanym przez Województwo Lubelskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś priorytetowa 11 Włączenie społeczne, Działanie 11.2 Usługi społeczne i zdrowotne, w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem oraz zwalczaniem zakażenia wirusem SARS CoV-2, a także rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID 19, jak również w związku z zabezpieczeniem przed nawrotem epidemii w przyszłości.

Blisko chorego