DZIEŃ OTWARTY W HOSPICJUM WŁODAWA UL.PANCERNIAKÓW 3

Z okazji 30 - lecia Forum Ruchu Hospicyjnego w Polsce zorganizowaliśmy spotkanie w nowym budynku włodawskiego hospicjum. Zaprosiliśmy darczyńców, wolontariuszy wykonawców poszczególnych etapów budowy, Pana Starostę, Kapelana hospicyjnego, Pana Burmistrza, przedstawicieli samorządów, członków stowarzyszenia, Prezesa Fundacji Życie.

Wręczyliśmy podziękowania wolontariuszom, darczyńcom i wykonawcom prac budowlanych i instalacyjnych. Zaproszeni goście oglądali sale chorych, kaplicę, salę konferencyjną i salę z wystawą prac naszych chorych oraz zdjęcia z życia hospicjum.

Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas i słowa wsparcia.

Blisko chorego