.   Projekt „Poprawa jakości i dostępności do usług świadczonych w Hospicjum we Włodawie”

Opublikowano: 28 października 2014

Od maja 2014r. dzięki wsparciu finansowemu  Fundacji PGNiG SA im. Ignacego Łukasiewicza z siedzibą w Warszawie, realizujemy projekt, którego głównym celem jest wyposażenie w sprzęt sali rehabilitacyjnej i terapii zajęciowej, wyposażenie hospicjum stacjonarnego w sprzęt ułatwiający pielęgnację pacjentów i zapewniający komfortowe warunki pobytu chorych oraz profilaktykę odleżyn.

Zadanie to będzie realizowane poprzez zakupy sprzętu oraz szkolenie personelu i wolontariuszy .

Realizacja projektu przyczyni się do rozszerzenia oferty dotychczasowych świadczeń, poprawy warunków pobytu i leczenia, profilaktyki odleżyn i poprawy komfortu życia chorych cierpiących z powodu owrzodzeń odleżynowych i obrzęków limfatycznych oraz znacznie poprawi warunki pracy personelu i wolontariuszy.Projekt jest adresowany do pacjentów hospicjum domowego i stacjonarnego we Włodawie. Projekt realizowany będzie do 15.01.2015r. a o kolejnych wydarzeniach, związanych z jego realizacją będziemy informować na naszej stronie i facebooku.