.   Projekt „Ochrona i promocja zdrowia w zakresie opieki paliatywno – hospicyjnej poprzez doposażenie w sprzęt medyczny Hospicjum we Włodawie”.

Opublikowano: 28 października 2014

Od dnia 30 lipca 2014roku , dzięki darowiźnie Fundacji PGE – Energia z serca , realizujemy projekt, którego głównym celem jest doposażenie w sprzęt medyczny Hospicjum we Włodawie.

Planowane efekty realizacji projektu to: usprawnienie fizyczne, psychiczne i społeczne pacjentów poprzez zastosowanie różnorakich metod terapii zajęciowej i rehabilitacji. Poprawa  komfortu życia pacjentów z przewlekłymi chorobami układu oddechowego poprzez stosowanie tlenoterapii w warunkach domowych i stacjonarnych. Profilaktyka i  skuteczne leczenie odleżyn. Poprawa warunków pobytu i pielęgnacji chorych. Wzrost satysfakcji pacjentów i ich rodzin.

Projekt jest skierowany do pacjentów i rodzin z terenu województwa lubelskiego. Projekt realizowany będzie do końca grudnia 2014r., o kolejnych etapach jego realizacji będziemy informować na naszej stronie i portalach społecznościowych oraz w prasie lokalnej.