. . . . . .
.
.
.
.
  .  
.   Projekt „Ochrona i promocja zdrowia w zakresie opieki paliatywno – hospicyjnej poprzez doposażenie w sprzęt medyczny Hospicjum we Włodawie”.
Program do rozliczania PIT 2013 online - e-pity 2013

 • Archiwum:
 • Ostatnie posty:
   
  .

  Projekt „Ochrona i promocja zdrowia w zakresie opieki paliatywno – hospicyjnej poprzez doposażenie w sprzęt medyczny Hospicjum we Włodawie”.

  Opublikowano: 28 października 2014
  Kategoria: Bez kategorii

  Od dnia 30 lipca 2014roku , dzięki darowiźnie Fundacji PGE – Energia z serca , realizujemy projekt, którego głównym celem jest doposażenie w sprzęt medyczny Hospicjum we Włodawie.

  Planowane efekty realizacji projektu to: usprawnienie fizyczne, psychiczne i społeczne pacjentów poprzez zastosowanie różnorakich metod terapii zajęciowej i rehabilitacji. Poprawa  komfortu życia pacjentów z przewlekłymi chorobami układu oddechowego poprzez stosowanie tlenoterapii w warunkach domowych i stacjonarnych. Profilaktyka i  skuteczne leczenie odleżyn. Poprawa warunków pobytu i pielęgnacji chorych. Wzrost satysfakcji pacjentów i ich rodzin.

  Projekt jest skierowany do pacjentów i rodzin z terenu województwa lubelskiego. Projekt realizowany będzie do końca grudnia 2014r., o kolejnych etapach jego realizacji będziemy informować na naszej stronie i portalach społecznościowych oraz w prasie lokalnej.

  .
  .
  .
  .
  . © 2010 HOSPICJUM WLODAWA
  www.owi.pl - ogłoszenia - praca za granica.owi.pl
  .
  . . . . . . .