.   Piknik dla wolontariuszy – czerwiec 2015

Piknik dla wolontariuszy – czerwiec 2015

Opublikowano: 16 czerwca 2015

Nie od dziś wiadomo , że nic tak nie jednoczy ludzi jak wspólna zabawa. W związku z tym przy muzyce, tańcu i zabawach świętowaliśmy Dzień Wolontariusza.

Licznie przybyli uczniowie wraz z opiekunami i pracownicy „Hospicjum” bawili się na Błoniach w Orchówku. Gry , zabawy, konkursy prowadziła Bogusława Górska, która ani przez chwilę nie pozwoliła nikomu się nudzić.

Również nasi pracownicy stawali do zawodów z młodzieżą. Mimo ogromnego zaangażowania pracowników , młodość zwyciężyła. Każdy kto się zmęczył mógł się posilić kiełbaskami, słodyczami i chłodnymi napojami lub odpocząć w cieniu dobrych drzew.

Po kilkugodzinnej zabawie zmęczeni, skąpani w słońcu ale jakże zadowoleni wolontariusze i ich opiekunowie wracali do domu.

Do zobaczenia w przyszłym roku.