. . . . . .
.
.
.
.
  .  
.   Zakończenie projektu „Poprawa jakości i dostępności do usług świadczonych w Hospicjum we Włodawie”
Program do rozliczania PIT 2013 online - e-pity 2013

 • Archiwum:
 • Ostatnie posty:
   
  .

  Zakończenie projektu „Poprawa jakości i dostępności do usług świadczonych w Hospicjum we Włodawie”

  Opublikowano: 30 grudnia 2014
  Kategoria: Bez kategorii


  Włodawskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum”  od 16.05.2014r. realizowało projekt  „Poprawa jakości i dostępności do usług świadczonych w Hospicjum we Włodawie”. Dzięki dotacji Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza z siedzibą w Warszawie  przeznaczonej na poprawę jakości i dostępności do usług świadczonych w Hospicjum we Włodawie, aby wspierać i promować ochronę zdrowia fizycznego i psychicznego , wzmacniać więzi i solidarność społeczną oraz walczyć z wykluczeniem  społecznym jako przyczyną problemów emocjonalnych i psychicznych.

  W ramach projektu Towarzystwo dokonało zakupów sprzętu medycznego do leczenia i pielęgnacji pacjentów w Hospicjum we Włodawie.

  Zakupiono :

  1. Sprzęt do leczenia pacjentów: rękawy pneumatyczne do leczenia obrzęku limfatycznego  1 zestaw na kończyny górne i dolne; inhalator 3 sztuki; stojak do kroplówek jezdny 4 sztuki oraz materace przeciwodleżynowe 2 sztuki;
  2. Sprzęt ułatwiający pielęgnację chorych: podnośnik kąpielowy  do przemieszczania chorych siedzących i leżących 1 sztuka; wózek opatrunkowy 1 sztuka;
  3. Sprzęt do prowadzenia rehabilitacji : chodzik 4- kołowy 1 sztuka; wózek inwalidzki składany 1 sztuka; wózko-wanna podnośna 1 sztuka.

  Dzięki realizacji projektu rozszerzymy ofertę świadczeń o zabiegi rehabilitacyjne i  terapii zajęciowej oraz poprawimy warunki pobytu i leczenia pacjentów. Serdecznie dziękujemy darczyńcom  .

  .
  .
  .
  .
  . © 2010 HOSPICJUM WLODAWA
  www.owi.pl - ogłoszenia - praca za granica.owi.pl
  .
  . . . . . . .