.   „Dobro puka bardzo cicho” 20-lecie opieki paliatywno – hospicyjnej we Włodawie

„Dobro puka bardzo cicho” 20-lecie opieki paliatywno – hospicyjnej we Włodawie

Opublikowano: 10 października 2015

„Dobro puka bardzo cicho” 20-lecie opieki paliatywno – hospicyjnej we Włodawie

Bez wielkiej pompy, w zaciszu Hospicjum, wśród chorych dnia 10  października minęła 20 rocznica  działalności opieki paliatywno – hospicyjnej we Włodawie.

Dzieląc się radością z obchodzonego Jubileuszu , wszystkim, którzy budowali sukces i wizerunek  „Hospicjum”, tworzyli i wciąż tworzą historię, wspierali jego działania i stwarzali możliwości rozwoju, udzielali kredytu zaufania – dziękujemy.

Szczególne słowa podziękowania kierujemy do wszystkich Pacjentów i ich rodzin , którzy skorzystali z pomocy „Hospicjum” w jego 20 letniej działalności.

Byliście i jesteście dla nas bardzo ważni i niepowtarzalni, bez Was nie byłoby naszej historii, to Wam mogliśmy pomagać. Dziękujemy za zaufanie i serdeczność , którymi nas Państwo obdarzyli.

Dziękujemy wszystkim dotychczasowym sponsorom dofinansowującym nasze działania , między innymi budowę  „Domu Hospicyjnego”.

Dziękujemy wolontariuszom, którzy niosą radość , pomoc i uśmiech chorym, pomagają w prowadzeniu wielu akcji i zbiórek na rzecz „Hospicjum”.

Dziękujemy wszystkim pracownikom : lekarzom, pielęgniarkom , duchownym, salowym, kierowcom i pracownikom administracyjnym , którzy pracowali i pracują obecnie w naszym „Hospicjum”.

Wyrażamy nadzieję , że kolejne lata naszej działalności przyniosą wiele osiągnięć , sukcesów i zadowolenia.