. . . . . .
.
.
.
.
  .  
.   „Dobro puka bardzo cicho” 20-lecie opieki paliatywno – hospicyjnej we Włodawie
Program do rozliczania PIT 2013 online - e-pity 2013

 • Archiwum:
 • Ostatnie posty:
   
  .

  „Dobro puka bardzo cicho” 20-lecie opieki paliatywno – hospicyjnej we Włodawie

  Opublikowano: 10 października 2015
  Kategoria: Bez kategorii

   „Dobro puka bardzo cicho” 20-lecie opieki paliatywno – hospicyjnej we Włodawie

  Bez wielkiej pompy, w zaciszu Hospicjum, wśród chorych dnia 10  października minęła 20 rocznica  działalności opieki paliatywno – hospicyjnej we Włodawie.

  Dzieląc się radością z obchodzonego Jubileuszu , wszystkim, którzy budowali sukces i wizerunek  „Hospicjum”, tworzyli i wciąż tworzą historię, wspierali jego działania i stwarzali możliwości rozwoju, udzielali kredytu zaufania – dziękujemy.

  Szczególne słowa podziękowania kierujemy do wszystkich Pacjentów i ich rodzin , którzy skorzystali z pomocy „Hospicjum” w jego 20 letniej działalności.

  Byliście i jesteście dla nas bardzo ważni i niepowtarzalni, bez Was nie byłoby naszej historii, to Wam mogliśmy pomagać. Dziękujemy za zaufanie i serdeczność , którymi nas Państwo obdarzyli.

  Dziękujemy wszystkim dotychczasowym sponsorom dofinansowującym nasze działania , między innymi budowę  „Domu Hospicyjnego”.

  Dziękujemy wolontariuszom, którzy niosą radość , pomoc i uśmiech chorym, pomagają w prowadzeniu wielu akcji i zbiórek na rzecz „Hospicjum”.

  Dziękujemy wszystkim pracownikom : lekarzom, pielęgniarkom , duchownym, salowym, kierowcom i pracownikom administracyjnym , którzy pracowali i pracują obecnie w naszym „Hospicjum”.

  Wyrażamy nadzieję , że kolejne lata naszej działalności przyniosą wiele osiągnięć , sukcesów i zadowolenia.

  .
  .
  .
  .
  . © 2010 HOSPICJUM WLODAWA
  www.owi.pl - ogłoszenia - praca za granica.owi.pl
  .
  . . . . . . .